Aikataulu

Torstai 29.02.
Aika Kuva Otsikko
16:00 Ovet aukeavat
Paikka: Ulko-ovi
18:00 Avajaiset
Paikka: Päälava
18:00 Pelisali: Retropelejä
Paikka: Ruokala · Lisätietoa »
19:00 Paavo "The Old Dude" Nieminen Paavo "The Old Dude" Nieminen: Työpaja: Let's Make a Demo 1.4
Paikka: Päälava · Lisätietoa »
19:30 Vikkelä grafiikka: Aihe julkaistaan
20:00 Työpaja: Let's Make a Demo 1.4
Paikka: Työpajatila
21:00 Vikkelä grafiikka: ilmoittautuminen päättyy
Lisätietoa »
21:00 Vikkelä musiikki: Aihe julkaistaan
22:00 Työpaja Työpaja: Varjostinjammailu
Paikka: Päälava, Internet · Lisätietoa »
22:30 Vikkelä musiikki: ilmoittautuminen päättyy
Lisätietoa »
Perjantai 01.03.
Aika Kuva Otsikko
14:00 Työpaja: Let's Make a Demo 1.4
Paikka: Työpajatila
18:00 [TBD] [TBD]: Konsertti
Paikka: Päälava · Lisätietoa »
19:00 Sauna - miesten vuoro / men
Paikka: Sauna
19:00 Löylyfunktio Löylyfunktio: Sauna
Paikka: Takapiha · Lisätietoa »
20:00 Vikkelä grafiikka: kompo alkaa
Lisätietoa »
20:00 Sauna - sekavuoro / unisex
Paikka: Sauna
20:30 Vikkelä musiikki: kompo alkaa
Lisätietoa »
21:00 [TBD] [TBD]: Konsertti
Paikka: Päälava · Lisätietoa »
21:30 Sauna - naisten vuoro / women
Paikka: Sauna
22:00 Summamutikka: ilmoittautuminen päättyy
Lisätietoa »
22:30 Summamutikka: kompo alkaa
Lisätietoa »
22:30 Sauna - sekavuoro / unisex
Paikka: Sauna
23:30 [TBD] [TBD]: Konsertti
Paikka: Päälava · Lisätietoa »
23:30 Varjostinjammailu
Paikka: Päälava, Internet
Lauantai 02.03.
Aika Kuva Otsikko
12:00 Kilpailu Kilpailu: Varjostimien näytösottelu
Paikka: Päälava · Lisätietoa »
13:00 Varjostimien näytösottelu: ilmoittautuminen päättyy
Lisätietoa »
13:00 Varjostimien näytösottelu: kompo alkaa
Lisätietoa »
14:00 Työpaja: Let's Make a Demo 1.4
Paikka: Työpajatila
16:30 Grafiikka: ilmoittautuminen päättyy
Lisätietoa »
17:00 Musiikki: ilmoittautuminen päättyy
Lisätietoa »
17:30 Grafiikka: kompo alkaa
Lisätietoa »
18:00 Musiikki: kompo alkaa
Lisätietoa »
18:00 Pikkiriikkinen demo: ilmoittautuminen päättyy
Lisätietoa »
18:00 Instanssi-demo: ilmoittautuminen päättyy
Lisätietoa »
19:00 [TBD] [TBD]: Konsertti
Paikka: Päälava · Lisätietoa »
19:30 Sauna - naisten vuoro / women
Paikka: Sauna
20:00 Sauna - sekavuoro / unisex
Paikka: Sauna
21:00 Pikkiriikkinen demo: kompo alkaa
Lisätietoa »
21:45 Instanssi-demo: kompo alkaa
Lisätietoa »
23:00 [TBD] [TBD]: Konsertti
Paikka: Päälava · Lisätietoa »
Sunnuntai 03.03.
Aika Kuva Otsikko
08:00 Vikkelä musiikki: äänestys päättyy
Lisätietoa »
08:00 Vikkelä grafiikka: äänestys päättyy
Lisätietoa »
08:00 Summamutikka: äänestys päättyy
Lisätietoa »
08:00 Grafiikka: äänestys päättyy
Lisätietoa »
08:00 Musiikki: äänestys päättyy
Lisätietoa »
08:00 Pikkiriikkinen demo: äänestys päättyy
Lisätietoa »
08:00 Instanssi-demo: äänestys päättyy
Lisätietoa »
13:00 Nukkumatilat sulkeutuvat
13:00 Palkintojenjako ja loppusanat
Paikka: Päälava
14:00 Sähköt ja lähiverkko pois
15:00 Tapahtuma sulkeutuu. Ohi on :(